Turystyka medyczna - czym jest

Turystyka medyczna - czym jest

Turystyka medyczna rośnie od ponad dekady. Zaczęło się od ludzi wybierających chirurgii plastycznej za granicą w poszukiwaniu lepszych cen i anonimowości. Od tego czasu przeniósł się nieuchronnie do obszaru non-kosmetycznym. Pacjenci z różnych regionów świata podróżować teraz ortopedii i chirurgii serca, stomatologii, przepuklin, zaćma i niemal każdego rodzaju planowanym zabiegiem chirurgicznym.pik-okna.pl

Jednym z najbardziej popularnych miejsc są Indie. Co sprawia, że ??Indie są atrakcyjne turystycznie lekarza jest leczenie niskim kosztem. Szacuje się, że koszty leczenia w konstrukcje betonowe Indiach zaczynają się od około jednej dziesiątej ceny analogicznych procedur w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii. Wielu lekarzy zostały wykształcone lub praktykowane na Zachodzie, więc ich wiedza jest równie bez zarzutu. W wielu krajach ludzie muszą czekać długi okres czasu, aby poddać się operacji, więc te kraje rozwinięte więzi z Indiami na szybkich zabiegów dla swoich obywateli. Indyjski rząd stworzył zachęty, takie jak wiza szybkiej ścieżki dla pacjentów zagranicznych. Jednak India ma konkurentów. Tajlandia, Filipiny, Singapur - wszystkie mają programy turystyki medycznej wspieranych przez rząd.

Tajlandia od dawna jest wielkim plusem dla turystów medycznych. Coraz więcej szpitali są akredytowane przez JCAHO (Wspólna Komisja w sprawie akredytacji Health Care Organizations), a liczba turystów medycznych jest coraz większe. Ponad milion rocznie tam za procedury medyczne od chirurgii kosmetycznej do leczenia serca.

Filipiny również pochwalić jednymi z najlepszych szpitali oferujących najlepszą wiedzę, najwyższy poziom, wyposażenie i gościnność. Istnieją również niektóre z najlepszych światowych uzdrowisk i miejsc turystycznych w regionie.

Singapur, kolejny hub medycznej, planuje się rozwinął się wiodącym miejscem opieki zdrowotnej w Azji.

- autor artykułu

Dodaj komentarz