Poznan - muzea

Poznan - muzea

• Choroby - rehabilitacja gdynia Powódź niesie ze sobą wiele ofiar śmiertelnych na zwierzętach, a te zwłoki zwierzęce zawierają bakterie. Mając te bakterie w wodzie i Wspólnocie powoduje różnego rodzaju chorób. W przypadku wystąpienia powodzi, oczekuje się, że niesie ze sobą różne rodzaje chorób.

Szkolnictwo / długoterminowe skutki - Jednym ze skutków powodzi w społeczności, która będzie trwała przez dłuższy czas, to trudności gospodarcze. Może to być spadek w turystyce, koszt odbudowy infrastruktury, brak żywności przyczyniając się do wzrostu cen i wiele innych.

Woda jest bardzo wielka naturalna substancja występująca w naszej planety. Bez niej, my ludzie nie będą w stanie przetrwać. Jeśli nasz świat jest zrobione z należytą starannością, ta katastrofa może być zmniejszone.

Kontrolowanie Atlanta wyciek wody będzie trwać dłużej trwać dłużej niż odwagi mocarza; dlatego zespół odważny, doświadczeni bohaterowie są gotowi zaryzykować wszystko, aby pomóc każdy obywatel przejąć kontrolę nad zalania w Atlancie


- autor artykułu

Dodaj komentarz