Jak zwiedzac Poznan

Jak zwiedzac Poznan

Więc szukasz sadzić kwiaty, aby rozjaśnić swój krajobraz.

Należy wybrać jednoroczne lub byliny?

Wiele zależy od tego, ile pracy chcesz zrobić. Jednoroczne, jak sama nazwa wskazuje, tylko przez rok. Je sadzić na wiosnę, kwitną latem i jesienią to wszystko. Są nad i trzeba powtórzyć proces w przyszłym roku. Czasami będą zaszczepienia się, a zobaczysz podobny zakład w przyszłym roku. Ale wiele jednoroczne są hybrydami, więc nie będzie to dokładnie ten sam zakład, jeśli nie pojawi.

W przeciwieństwie, rośliny wieloletnie przez kilka lat. Zazwyczaj gdzieś od dwóch do pięciu sezonów. Część rozkwitu wieloletnia umiera się na koniec sezonu, a potem, kiedy przychodzi wiosna runda ponownie rośnie ponownie.

Więc będziesz mieć mniej pracy do wykonania, jeśli sadzenia bylin. Ale jeśli chodzi o sadzenie ogrodu, dostaniesz większą różnorodność kolorów, jeśli wymieszać i bylin.

Podczas gdy niektóre rośliny, takie jak drzewa i krzewy, byliny są oczywiście, należy sprawdzić wersję niektórych innych roślin, które kupujesz. Niektóre kwiaty, takie jak słoneczniki, są w obu wersjach rocznych i wieloletnich.

I tak mylić problem dalej, niektóre byliny kwiaty tylko raz. Jeśli nie jesteś pewien co do tych kupujesz, należy zwrócić się do centrum ogrodnicze lub wyszukać dane w internecie przed popełnieniem siebie. To nie potrwa długo i będzie to zaoszczędzić od popełnienia błędu.


- autor artykułu

Dodaj komentarz