Muzyka Wielkopolski - wazne nazwiska

Muzyka Wielkopolski - wazne nazwiska

Potrzebujesz szybko rosnące drzewo z wielkim spadek koloru? Sadzenie Autumn Blaze Klon jest najlepszym wyborem. To wypróbowana i prawdziwa i nawet wybrany jako miejskiej Tree of the Year i Drzewo Roku w 2004 roku w 1997 roku przez przedszkola i Krajobrazowego Stowarzyszenia Iowa.

Autumn Blaze Klon jest w Family Aceraceae.ciastko ptysiowe Jest to jeden z wielu Ace rubrum * a hybrydowych saccharainum opracowane przez topoli Farms. Uważany klon hybrydowy opracowany przez skrzyżowanie srebrny klon srebrzysty (Acer) z Klon czerwony (Acer rubrum). Obie z tych drzew dominujących miał cechy zawodne jak cieniu drzewa, ale hodowcy wziął najlepsze cechy obojga rodziców, aby wybitny szybko rosnące drzewo, które ma dobrze wyważone ugałęzienie, piękny kolor upadku, jest odporny na uszkodzenia Leafhopper choroby, i rośnie dobrze w trudnych obszarach, takich jak glina, mokra lub nawet suchych obszarów problemowych.

Kolejną wielką jakość tego drzewa jest jego przełożonym nawyk wzrostu. Używany jako drzewo preparatu lub w klastrach lub stojakach, ten klon wzrośnie od 50 do 60 stóp wysokości i około 30 do 40 stóp szerokości. Liście wyglądają jak srebrny klon obfitego średnich zielonych liści z całkiem szkarłat, pomarańczowym i czerwonym kolorze jesieni. Posiada również doskonałą barwę zimowego, ponieważ szybki wzrost produkuje już rozgałęzienia w jednym sezonie niż większość klonów. To zwiększa zainteresowanie i kolor do zimowego krajobrazu i czerwone nowy wzrost jest piękne w kwiatowe zimy.

Konserwacja

Podlewaj Autumn Blaze głęboko i rzadko podczas długich okresów suszy. Mając dobrą warstwę ściółki pomoże utrzymać wilgoć w między podlewania. Kiedy mierzwa, należy zachować ściółka 2 cale z pnia drzewa, aby zapobiec uszkodzeniu owady.

Nawozić ustalonych drzew pod koniec zimy. Rozprzestrzeniania nawóz równomiernie pod koroną drzewa.

Przycinanie jesienią i wiosną jest zalecane z uwagi na szybki wzrost. Wyjąć i słaby wzrost martwe gałęzie. Należy także usunąć wnętrze Spindly wzrostu, aby umożliwić bardziej słońcu przeniknąć do drzewa, aby zapewnić zdrowe drzewa. Zima trzyma przycinanie drzewa zdrowe i zdolne oprzeć chorób wiosnę i owady. Jeżeli kształt drzewa, kiedy jest młody, mając silne oddziały zewnątrz i usuwając dodatkowe mniejsze pędy boczne i frajerów od podstawy drzewa, zostaniesz nagrodzony z ładnym wzorem drzewa.

Autumn Blaze Klon jest w rankingu jeden z najlepszych wykonawców na rzecz wzrostu i upadku kolorowy wyświetlacz dla Południowo-USA to Acer freemanii hybrydy powinny być sadzone bardziej w otoczeniu miejskim, ponieważ łączy w sobie najlepsze cechy swoich rodziców, czerwony i srebrny klonami.

http://www.fizjosport.krakow.pl
- autor artykułu

Dodaj komentarz